Kamery live
prognoza pogody

Wakacyjna wyprawa z piratami i syrenkami w bibliotece

26 czerwca 2023 16:46

Miejska Biblioteka Publiczna w Nowym Targu na wakacyjne przedpołudnia przygotowała pełne przygód i magii zajęcia dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym.

Wakacyjna wyprawa z piratami i syrenkami w bibliotece

W tym roku zapraszamy na cykl spotkań literacko-plastycznych związany z syrenkami i piratami. Podczas warsztatowych zabaw na najmłodszych czytelników czekają fascynujące tematy, takie jak “Podwodni przyjaciele”, “Statek piracki” , “Wesoły rekin” oraz „Syreni Bal”, gdzie będą mogli wykorzystać swoją wyobraźnię i bawić się w przyjaznym otoczeniu. Dla dzieci w wieku szkolnym w Czytelni Biblioteki przy ul. Kolejowej 23 zaplanowano m.in. zajęcia z podstaw projektowania graficznego, podczas których będzie można tworzyć logo, plakaty promocyjne oraz interaktywne prezentacje. Wszystkie organizowane zajęcia mają na celu rozwijanie kreatywności, umiejętności technologicznych i logicznego myślenia.

Niezależnie od wieku, biblioteka wypełni wakacje niezapomnianymi przygodami i możliwościami odkrywania swoich pokładów inwencji twórczej!
Na wszystkie zajęcia obowiązują zapisy. Szczegóły na plakacie.

Oprac. Miejska Biblioteka Publiczna w Nowym Targu

os 26.06.2023
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również