Kamery live
prognoza pogody

VI Międzygminny Dzień Talentów

7 czerwca 2022 20:17

Zarówno uczestnicy, jak i widzowie – uczniowie szkół wraz z nauczycielami oraz rodzicami – tłumnie przybyli na VI Międzygminny Dzień Talentów. Został on zorganizowany w dniu 7 czerwca przy pięknej pogodzie w Pienińskim Amfiteatrze „Pod Wierzbą” w Krościenku nad Dunajcem.

VI Międzygminny Dzień Talentów

 

Uczestnicy zaprezentowali się na scenie rewelacyjnie zarówno w kategorii muzycznej, scenicznej, jak i plastycznej w dwóch grupach wiekowych klasy od 0 do 3 i klasy od 4 do 8. Jury miało więc spory problem z wybraniem tych najlepszych. Każdy bowiem z uczestników zasługiwał co najmniej na wyróżnienie. Zwycięzcom i wyróżnionym wójt Jan Dyda wręczał dyplomy i puchary. Najlepsi otrzymali też cenne nagrody rzeczowe. Zostały ufundowane przez Fundację Dzieci Pienin oraz Centrum Kultury i Promocji w Krościenku nad Dunajcem.

Dobra muzyka i śpiew uczestników sprawił, że pod sceną trwała świetna zabawa. Widownia brała czynny udział w występach, tańcząc i śpiewając razem z wykonawcami na terenie amfiteatru.

W VI Międzygminnym Dniu Talentów udział wzięli uczestnicy z gmin: Krościenko nad Dunajcem, Ochotnica Dolna i Czorsztyn.

Organizatorem konkursu, który odbył się pod patronatem wójta gminy Krościenko nad Dunajcem Jana Dydy, była Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Krościenku nad Dunajcem. Współorganizatorem było Centrum Kultury i Promocji w Krościenku nad Dunajcem.

mat nadesłane: CKiP w Krocienku n.Dunajcem

 

os 07.06.2022
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również