Kamery live
prognoza pogody

Tragedia w Nowej Białej. Nie żyją trzy osoby

1 stycznia 2021 12:41

Nie żyją trzy osoby, które strażacy znaleźli dziś około godziny 10:00 w szatni klubu sportowego w Nowej Białej. Do tragedii doszło najprawdopodobniej w wyniku zaczadzenia. Szczegóły w tej sprawie bada prokuratura.

Tragedia w Nowej Białej. Nie żyją trzy osoby

Jak podaje Policja, ofiary to mężczyźni poniżej dwudziestego roku życia. Wszystkie znajdowały się w szatni tamtejszego klubu sportowego.

 – Nie żyje 18-latek i dwóch 19-latków. Na miejscu trwają czynności pod nadzorem prokuratora, zmierzające do ustalenia przyczyn i okoliczności zdarzenia – mówi Dorota Garbacz z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu.

Na początku strażacy odnaleźli nastolatków nieprzytomnych. Akcja ratunkowa jednak niewiele dała i pracujący na miejscu lekarz stwierdził zgon trzech osób.

Według informacji jakie zewsząd napływają, w obiekcie nie doszło do pożaru. Głównym powodem noworocznej tragedii mogło być zatrucie tlenkiem węgla. To, czy rzeczywiście trzech młodych mężczyzn zmarło w wyniku zaczadzenia, oceni prokurator.

zdjęcia: Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Targu

 

Piotr Starmach 01.01.2021
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również