Kamery live
prognoza pogody

Światowej klasy DJ – C-BooL w Gorącym Potoku (video)

20 lipca 2017 07:54
Wyciszenie Włącz dźwięk

Świetną zabawę w rytmach dobrej, klubowej muzyki zapewnili dla swoich stałych bywalców właściciele term "Gorący Potok" w Szaflarach. Gwiazdą wieczoru był znany DJ C-BooL, jednak wcześniej przy konsoli pojawili się inni przedstawiciele polskiej sceny klubowej - DJ Trakmajster i DJ Subkowsky, którzy sami świetnie się bawiąc, rozgrzewali publiczność skupioną częściowo w ciepłych basenach, częściowo pod sceną. W szlafrokach, strojach kąpielowych, w pełnej garderobie - jak komu było wygodnie. 

C-BooL a właściwie Grzegorz Cebula pochodzi z Pyskowic na Śląsku. Od najmłodszych lat muzyka była dla niego głównym hobby i zainteresowaniem. Z muzyką klubową związany jest już od 1992 roku, a w zawodzie DJ – a pracuje czynnie od 1998 roku. Jego projekty usłyszeć można było nie tylko w Polsce ale też w takich krajach jak Niemcy, Austria, Wielka Brytania czy Stany Zjednoczone.

Jest również producentem muzycznym oraz twórcą kilku megahitów z kręgu muzyki house, takich jak “Do You Know”, który był wielkim przebojem wakacji 2012, powstały przed rokiem “Never Go Away”, za który otrzymał swoją pierwszą statuetkę ESKA Music Awards. Wspólnie z wietnamską wokalistką Giang Pham stworzył również hit Magic Symphony oraz DJ Is Your Second Name. Podczas imprezy w Gorącym Potoku nie zabrakło najsłynniejszych hitów.

NT24TV 20.07.2017
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również