Kamery live
prognoza pogody

Sportowe pożegnanie lata z Winter Classic. Siatkówka, rowery i goście specjalni

5 września 2021 21:56
Wyciszenie Włącz dźwięk

To był dzień pełen sportowych emocji i rywalizacji, ale też dobrej zabawy z atrakcjami dla całych rodzin. Wszystkiemu przyświecał charytatywny cel – pomoc 11-letniej Kai, która po operacji glejaka mózgu potrzebuje rehabilitacji, by wrócić do zdrowia. 

Zgodnie z nazwą wydarzenia, dziś w Parku Miejskim królowała siatkówka plażowa – w tym roku już  z podziałem na rywalizację mężczyzn i kobiet, jednak swoją obecność mocno zaznaczyli także miłośnicy dwóch kółek. Poza Kolarskim Grand Prix Nowego Targu oraz organizowanymi przez NKK na “kole” wyścigami dla najmłodszych, wydarzenie zbiegło się też w czasie z Rodzinnym Rajdem Rowerowym – cykliczną już imprezą sportowo-rekreacyjną, za którą stoi Małopolski Związek Kolarski i Miasto Nowy Targ. 

Program “sportowego pożegnania lata” w tym roku wzbogacony został także przez Turniej Steel Dart Podhale, a gośćmi specjalnymi całego wydarzenia byli Kamil Szeremeta i Krzysztof “Diablo” Włodarczyk. Nie brakło też rodzin i dzieci, którym dedykowane były poprzednie edycje sportowych imprez organizowanych przez Winter Classic. A tych było już sporo. Zmieniają się pory roku,  dyscypliny sportu, czy współorganizatorzy, niezmienny pozostaje szczytny cel – pomoc potrzebującemu dziecku. I ten cel realizowany jest przez Winter Classic z coraz większym rozmachem. 

Relacja filmowa z wydarzenia – w środowym “Przeglądzie Tygodniowym”.

Trwa Sportowe Pożegnanie Lata z Winter Classic. W tym roku Nowy Targ gra dla Kai

os 05.09.2021
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również