nowytarg24.TVPORTAL INFORMACYJNY NOWOTARSKIEJ TELEWIZJI KABLOWEJ
Pogoda
Stan powietrza
Kurs walut
Kamery online
reklama

Solistki Studia Piosenki „Septyma” tryumfują !

Solistki Studia Piosenki „Septyma” działającego w  Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Targu znowu odniosły sukcesy. Tym razem wzięli udział w dwóch Małopolskich Konkursach Piosenki w Krakowie.

Konkurencja w obu imprezach była o tyle wielka, iż brali w nich udział Laureaci wielu ogólnopolskich, a nawet międzynarodowych imprez artystycznych. Cieszy więc fakt, że solistki  z Nowego Targu nie odstępują poziomem swoim rówieśnikom z innych miast. Do tegorocznych sukcesów przyczyniła się Edyta Limanówka 9  letnia solistka, która otrzymała I miejsce oraz jej koleżanka Maja Łaś otrzymując III miejsce. Wyróżnienie przypadło zaś 10 letniej Julii Milaniak. 
Starsze koleżanki uczestnicząc  w drugim  festiwalu muzycznym w Krakowie, którego   tematem była piosenka angielska otrzymały –  II miejsce – Julia Jarząbek oraz III miejsce – Martyna Plewa.
 Wymienione wyżej solistki są laureatami wielu imprez ogólnopolskich i międzynarodowych w tym m.in. I miejsca w Międzynarodowym Festiwalu w Pradze, I miejsca  w Międzynarodowym Konkursie Anny German w Warszawie, I miejsca w Międzynarodowym Festiwalu w Budapeszcie, II miejsca w Międzynarodowym Festiwalu we Włoszech i wielu innych.

0 0

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Jeszcze nikt nie komentował tego arytukłu.
Twój komentarz może być pierwszy!

Ostatnie nowości

© 2016 Nowotarska Telewizja Kablowa. ul. Józefczaka 1, 34-400 Nowy Targ
projekt i wykonanie: Scepter Agencja interaktywna