Kamery live
prognoza pogody

Solistki Studia Piosenki „Septyma” tryumfują !

17 marca 2016 09:44

Solistki Studia Piosenki „Septyma” działającego w  Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Targu znowu odniosły sukcesy. Tym razem wzięli udział w dwóch Małopolskich Konkursach Piosenki w Krakowie.

Solistki Studia Piosenki „Septyma” tryumfują !

Konkurencja w obu imprezach była o tyle wielka, iż brali w nich udział Laureaci wielu ogólnopolskich, a nawet międzynarodowych imprez artystycznych. Cieszy więc fakt, że solistki  z Nowego Targu nie odstępują poziomem swoim rówieśnikom z innych miast. Do tegorocznych sukcesów przyczyniła się Edyta Limanówka 9  letnia solistka, która otrzymała I miejsce oraz jej koleżanka Maja Łaś otrzymując III miejsce. Wyróżnienie przypadło zaś 10 letniej Julii Milaniak. 
Starsze koleżanki uczestnicząc  w drugim  festiwalu muzycznym w Krakowie, którego   tematem była piosenka angielska otrzymały –  II miejsce – Julia Jarząbek oraz III miejsce – Martyna Plewa.
 Wymienione wyżej solistki są laureatami wielu imprez ogólnopolskich i międzynarodowych w tym m.in. I miejsca w Międzynarodowym Festiwalu w Pradze, I miejsca  w Międzynarodowym Konkursie Anny German w Warszawie, I miejsca w Międzynarodowym Festiwalu w Budapeszcie, II miejsca w Międzynarodowym Festiwalu we Włoszech i wielu innych.

NT24TV 17.03.2016
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również