Kamery live
prognoza pogody

Sobotnie koncerty Jarmarku Podhalańskiego

13 sierpnia 2022 21:22

Scenę muzyczną 20. Jarmarku Podhalańskiego zdominowały w sobotę kobiety. Blok koncertów rozpoczął co prawda pochodzący z Nowego Targu raper Sempu, jednak później scenę opanowały wokalistki. Najpierw wystąpiła dobrze znana nowotarskiej publiczności i zawsze ciepło przez nią przyjmowana Megitza, później – pochodząca ze Stolicy Podhala Jagoda Kret, która zaprezentowała swój autorski materiał, ale też zachwyciła znakomitym coverem Janis Joplin. Na zakończenie sobotniego bloku koncertowego wystąpi Agnieszka Chylińska – jedna z najbardziej charyzmatycznych polskich wokalistek. 

Sobotnie koncerty Jarmarku Podhalańskiego

To pierwszy tak duży koncert Jagody Kret w rodzinnym mieście, także pierwszy – z w pełni autorskim materiałem z debiutanckiej płyty, wydanej pod koniec zeszłego roku. Kariera Jagody nabiera rozpędu – wokalistka ma rozpoznawalny głos i styl,  a w tym roku dołączyła do składu legendarnego “Męskiego Grania”. 

-Zapamiętajcie tę dziewczynę i ten koncert, bo już wkrótce ciężko będzie znaleźć u niej termin – mówił o niej ze sceny Marek Rusinek. 

os 13.08.2022
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również