Kamery live
prognoza pogody

Sesje na wizji

17 kwietnia 2016 09:41
Wyciszenie Włącz dźwięk

Miło nam powiadomić, że wszyscy odbiorcy Nowotarskiej Telewizji Kablowej – niezależnie, czy sieciowo, czy też przez Internet – w najbliższy poniedziałek, 18. kwietnia, po raz pierwszy będą mogli uczestniczyć w sesji Rady Miasta Nowy Targ, śledząc cały przebieg obrad.

Wtedy bowiem – wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wielu mieszkańców miasta – dokonamy pierwszej w historii transmisji obrad samorządu „na żywo”. Będzie to transmisja profesjonalna, z użyciem kilku kamer w oparciu o najnowszą technologię łączy światłowodowych.
Niezależnie od transmisji w czasie rzeczywistym, rejestracja przebiegu sesji będzie również dostępna na kanale lokalnym NTvK oraz na Nowotarskim Portalu Informacyjnym www.nowytarg24.tv.
Życzymy Państwu dobrego odbioru, w nadziei, że transmisja pogłębi wiedzę o działaniach samorządu, przysłuży się demokratycznym standardom naszego życia społecznego i pobudzi aktywność obywatelską.
/as
  

NT24TV 17.04.2016
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również