Kamery live
prognoza pogody

Promocja książki Joanny Krupińskiej-Trzebiatowskiej

19 stycznia 2017 21:28

W czytelni Miejskiej Biblioteki Publicznej w Nowym Targu odbyła się promocja najnowszej książki Joanny Krupińskiej-Trzebiatowskiej, zatytułowanej "Zdrada". 

Promocja książki Joanny Krupińskiej-Trzebiatowskiej

Joanna Krupińska – Trzebiatowska z zawodu jest prokuratorem. Ponadto od lat działa na rynku wydawniczym, jako poetka (tomiki wierszy “Rzeczywiste i nierzeczywiste”, “Taniec śmierci”, “Trickster” i inne), publicystka (redaktor naczelna “Hybrydy” – Pisma Artystyczno-Literackiego Stowarzyszenia Twórczego POLART) i pisarka. Jest prezesem krakowskiego oddziału Związku Literatów Polskich. 

Pierwszą powieść opublikowała w 2005 roku. Była to pozycja z gatunku sci-fi, zatytułowana “Cień Boga”. Wydana w 2015 roku “Zdrada” to ósma powieść w dorobku pisarki. Akcja powieści rozgrywa się na przestrzeni lat 2007-2008 i osnuta jest wokół wątku kryminalnego, historycznego, politycznego i autobiograficznego – bohaterka, która jest z zawodu prokuratorem – poszukuje motywu zbrodni popełnionej w 1936 roku na jej dziadku, Michale Dunin-Wąsowiczu, dyplomowanym majorze Wojska Polskiego.

/os

NT24TV 19.01.2017
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również