Kamery live
prognoza pogody

Ostatni taki piękny weekend? Prognoza pogody 6-7.11.2021

5 listopada 2021 13:26

Temperatura w okolicy 12 stopni Celsjusza, brak wiatru i świecące słońce. Na Podhalu szykuje się naprawdę piękny jesienny weekend, który będzie sprzyjał spacerom i wycieczkom. Niestety mamy też złą informację. Wszystko wskazuje na to, że to ostatnia tak sprzyjająca prognoza pogody w tym roku.

Ostatni taki piękny weekend? Prognoza pogody 6-7.11.2021

Synoptycy z Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej opublikowali prognozę pogody na weekend 6-7 listopada. Dla mieszkańców Podhala jest ona wyjątkowo dobra. Zarówno w sobotę jak i niedzielę w okolicach Nowego Targu ma świecić słońce a słupki rtęci sięgną maksymalnie 10 stopni Celsjusza w sobotę i 12 w niedzielę. Przez oba dni nie powinniśmy spodziewać się deszczu. 

Warto więc pomyśleć o jednej z ostatnich tej jesieni wycieczce rowerowej, wypadzie w Gorce, Pieniny lub Tatry czy wizycie w lesie na grzybobraniu. Wg. zapowiedzi IMGW kolejny – długi – weekend listopadowy będzie już bowiem chłodny i deszczowy. 

Przemysław Bolechowski 05.11.2021
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również