Kamery live
prognoza pogody

Premiera nowego teledysku Małej Armii Janosika “Walczymy do końca”

Wyciszenie Włącz dźwięk

13 października miała miejsce premiera nowego utworu Małej Armii Janosika – “Walczymy do końca”. Autorem tekstu i muzyki jest Damian Pałasz. Sama produkcja teledysku była ogromnym przedsięwzięciem, do realizacji którego zaangażowanych zostało ponad 300 osób: filmowców, opiekunów, techników, organizatorów, muzyków występujących w różnych niecodziennych miejscach. Artyści Małej Armii Janosika zagrzewają piłkarzy do walki ze stadionowej murawy, podhalańskich górskich scenerii, tratwy na Dunajcu, czy chociażby “zwykłego podwórka” w Rabie Wyżnej.

Już teraz każdy kibic piłki nożnej może poczuć energię i emocje wielkiego piłkarskiego święta jakim jest Mundial w Katarze 2022.

“Walczymy do końca” to utwór folkowy, który poprzez tematykę sportu promuje wartości patriotyczne, bliskie każdemu kibicowi biało-czerwonych. Energiczny charakter piosenki podkreśla niegasnąca dziecięca radość, determinacja w dążeniu do celu, taniec i oczywiście dobra muzyka.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia teledysku i zagrzewania do walki naszych piłkarzy bo…

“polscy kibice, są w gotowości

od brzegu morza, po szczyty gór”.

mat. prasowy

os 14.10.2022
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

2 komentarze
EwA 11:27 15.10.2022

Super utwór, piękna realizacja, życzymy wam i piłkarzom samych sukcesów

Szczerbaty 17:00 14.10.2022

Ale naiwny tekst.. a muzyka jeszcze bardziej.

Zobacz również