Kamery live
prognoza pogody

“Porwanie” w MCK Nowy Targ

30 stycznia 2023 10:50

W ostatnią sobotę stycznia, na deskach Miejskiego Centrum Kultury w Nowym Targu gościł najnowszy spektakl w reżyserii  i, rzecz jasna, z udziałem Artura Barcisia – komedia kryminalna “Porwanie”. Obok słynnego aktora w Nowym Targu można było zobaczyć także Antoniego Pawlickiego, Piotra Grabowskiego, Damiana Kulca oraz Katarzynę Ucherską. 

“Co zrobisz, gdy twoje jedyne źródło utrzymania zostaje zlikwidowane przez skorumpowanego ministra? Oczywiście porwiesz jego syna, by wymusić zmianę decyzji. Niestety, jesteś kompletnym amatorem i nie masz pojęcia co zrobić, gdy sprawy nie idą po twojej myśli. Na dodatek szwagier nie pomaga, a syn ministra jest w konflikcie z ojcem. Na szczęście jest kobieta…” – czytamy w zapowiedzi spektaklu.

„Porwanie” to przezabawna sztuka komediowa napisana przez Frana Nortesa, która swoją prapremierę miała w 2016 roku w Madrycie, a sześć lat później wkroczyła na polskie sceny. W sobotę miała ją szansę obejrzeć nowotarska publiczność. Widownia podczas każdego ze spektakli każdorazowo wypełniona była niemal do ostatniego miejsca.]

fot. Paweł Kos

os 30.01.2023
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również