Kamery live
prognoza pogody

Nowotarska biblioteka w twoim telefonie!

11 stycznia 2023 10:01

Miejska Biblioteka Publiczna w Nowym Targu serdecznie zachęca swoich czytelników do korzystania z aplikacji SOWA MOBI, która umożliwia przeglądanie katalogu biblioteki na urządzeniu mobilnym, a także informuje o upływie terminów zwrotów wypożyczonych książek.

Nowotarska biblioteka w twoim telefonie!

Aplikacja jest dostępna do pobrania zarówno ze sklepu internetowego Google Play dla urządzeń z Androidem [ https://bit.ly/3jL9OR4 ], jak i z AppStore dla użytkowników systemu iOS [ https://apple.co/3ImIaE3 ].

Wszystko „pod ręką” i w jednym miejscu!

Po pobraniu i instalacji aplikacji, niezalogowany użytkownik zyskuje dostęp do katalogu biblioteki, a dzięki opcjom wyszukiwania oraz statusom dostępności w łatwy sposób może przeglądać zbiory biblioteczne. Natomiast zalogowanie się na swoje konto czytelnika daje szereg dodatkowych możliwości takich jak zamawianie, rezerwacja, wypożyczanie bądź prolongata zbiorów.

Koniec zapominania!

Aplikacja na bieżąco wysyła powiadomienia, informując o upływie terminów zwrotu wypożyczonych zbiorów, a także zaproponuje możliwość prolongaty. Użytkownik również zyskuje wgląd w swoją historię wypożyczeń. Nie musi się również martwić, że zapomniał wziąć karty bibliotecznej – SOWA MOBI daje łatwy dostęp do numeru oraz kodu karty czytelnika.

Jak zalogować się do aplikacji?

Każdy czytelnik nowotarskiej biblioteki chcący korzystać z SOWA MOBI, może się zalogować do aplikacji podając e-mail i hasło do posiadanego konta SOWA OPAC (logowanie poprzez katalog biblioteczny Miejskiej Biblioteki Publicznej w Nowym Targu).

Nowy czytelnik?

Osoby chcące zapisać się do MBP w Nowym Targu, mogą to zrobić korzystając z aplikacji SOWA MOBI. Wystarczy wybrać opcję „zarejestruj się”, znaleźć właściwą bibliotekę, po czym podać adres e-mail i ustawić hasło. Wymagane jest również podanie imienia i nazwiska, daty urodzenia, płci, adresu zamieszkania oraz opcjonalnie numeru telefonu. Proces rejestracji wymaga potwierdzenia tożsamości czytelnika przez pracownika biblioteki podczas pierwszej wizyty w bibliotece.

Znajdź najbliższą bibliotekę!

Aplikacja korzysta z geolokalizacji Google Maps, dzięki czemu zawsze wskaże najbliższą bibliotekę, a jeżeli czytelnik jest zapisany do wielu bibliotek, umożliwi swobodne przełączanie się między kontami w różnych placówkach.

Pobierz aplikację SOWA MOBI już dziś: https://mobi.sowa.pl/ https://bit.ly/3jL9OR4 https://apple.co/3ImIaE3

Oprac Miejska Biblioteka Publiczna w Nowym Targu

 

os 11.01.2023
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również