Kamery live
prognoza pogody

Muzyczne Niedziele w Altanie – zainaugurowane

7 czerwca 2021 07:56

NOWY TARG. Pierwsza tego roku Muzyczna Niedziela w Altanie stała się też pierwszą w Nowym Targu kulturalną impreza pod chmurką po czasie lockdwonów. Bardzo słoneczne popołudnie sprzyjało odreagowywaniu pandemicznych stresów. Pomogli w tym wykonawcy bardzo „nasi”: „Mali Śwarni” i Studio Piosenki SEPTYMA. 

 

Muzyczne Niedziele w Altanie - zainaugurowane

Pokaźna już góralska grupka (bo i podrośniętym nie spieszno do opuszczania zespołu) pod wodzą Bernadety Szumal, z własną muzyką – wniosła na deski altany żywioł tańca i śpiewu, który przypomniał, jak onegdaj wyglądała dziecięca uciecha. Tyle, że ubiory dziś o ileż paradniejsze… 

Młodzi wokaliści ze Studia Piosenki SEPTYMA pod kierunkiem Doroty Kret wystąpili w blasku swoich imponujących, niesłabnących międzynarodowych sukcesów, z programem 17-punktowym. Pociągający przykład dla młodszych to Martyna Plewa, która wyrasta na kolejną wokalną osobowość i zamierza podjąć kierunkowe studia.

W następne Muzyczne Niedziele MOK zapewni kolejne bezpłatne koncerty, organizowane jako jedna z form realizacji Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii.

Znowuż wystąpią „swoi” i lubiani, a program wygląda tak:

  1. czerwca

godz. 16.30 Miejski Chór „Gorce”

godz. 17.00 Magda Panek

 

  1. czerwca

godz. 15.30 New Market Jazz Band

godz. 17.00 Wiesław Bieniasz i Piotr „Lupi” Lubertowicz

 

  1. czerwca

godz. 17.00 Ali Al Ani

(asz)

 

Anna Szopińska 07.06.2021
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również