Kamery live
prognoza pogody

Miejska Orkiestra zakolęduje w Pyzówce

20 stycznia 2016 08:56
Wyciszenie Włącz dźwięk

Miejska Orkiestra Dęta zaprasza na koncert świąteczno - noworoczny do Pyzówki. Wyjazdowe spotkanie muzyczne to m.in. podziękowanie zespołu za umundurowanie muzyków.

 

“Miejska Orkiestra Dęta w Nowym Targu pragnie serdecznie zaprosić mieszkańców Pyzówki i okolic oraz przybyłych Gości, na koncert kolęd, który odbędzie się w najbliższą niedzielę (24 stycznia) w kościele parafialnym w Pyzówce” – piszą w przesłanym do mediów komunikacie członkowie Orkiestry.

Orkiestra przed koncertem uświetni najpierw Mszę Świętą o godzinie 11:00 w kościele parafialnym. Koncert z repertuarem świątecznym i noworocznym odbędzie się tuż po sumie w kościele parafialnym św. Jana Chrzciciela.

 

VIDEO: Tak Orkiestra kolędowała dwa lata temu w jednym z nowotarskich kościołów >>

 

– Wciąż trwamy, zgodnie z polską wielowiekową tradycją w radości Bożego Narodzenia, przecież aż do 2 lutego kolędy słychać w polskich kościołach, mimo że liturgiczny okres Bożego Narodzenia już się zakończył – przypomina Katarzyna Musiak, wiceprezes orkiestry – dlatego włączamy się w przeżywanie tego pięknego czasu także poza Nowym Targiem. Chcemy dzielić się radością również z mieszkańcami Pyzówki, która jest nam szczególnie bliska.

Wykonawcą umundurowania Orkiestry Miejskiej była firma Barbary i Stanisława Sobula z Pyzówki, dlatego właśnie w czasie kiedy zgodnie z polską tradycją do 2 lutego w kościołach w Polsce wciąż śpiewa się kolędy, Orkiestra Miejska wyjeżdża właśnie do Pyzówki, by w w muzycznym akcencie podziękować za włożoną pracę i serce na rzecz zespołu.

 

Po koncercie każdy chętny będzie mógł złożyć datek do puszki, na dalszą owocną działalność Miejskiej Orkiestry Dętej. Za każdą złotówkę już teraz zespół składa serdeczne podziękowania.

NT24TV 20.01.2016
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również