Kamery live
prognoza pogody

Magistrat zamknięty dla petentów do 25. marca

13 marca 2020 13:03
Wyciszenie Włącz dźwięk

NOWY TARG. Dziś zapadła decyzja o zamknięciu dla petentów Urzędu Miasta z powodu zagrożenia rozprzestrzenianiem się koronawirusa. Na drzwiach wejściowych zawisły stosowne obwieszczenia. Deklaracje „śmieciowe” można jednak składać w specjalnym punkcie na parterze magistratu od strony ul. Krzywej.

Przed schodami prowadzącymi do sali obrad przyjmuje je wyposażony w środki ochrony indywidualnej Kazimierz Górecki.

Podczas dwutygodniowego zamknięcia Urzędu jego pracownicy będą jednak załatwiać wszystkie możliwe do takiego potraktowania sprawy telefonicznie i elektronicznie.

Burmistrz Grzegorz Watycha apeluje do mieszkańców o spokój i stosowanie się do zaleceń odpowiednich służb. Prosi również o empatię zainteresowanie się losem osób starszych, mniej zaradnych, o osłabionej odporności, przez np. wyręczenie ich wychodzeniu po zakupy i dla uregulowania płatności. Zapewnia również, że Ośrodek Pomocy Społecznej będzie wszystkim potrzebującym takiej usługi dostarczał żywność i ciepłe posiłki.

(asz)

 

 

Anna Szopińska 13.03.2020
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również