PILNE

Magda Panek o udziale w The Voice of Poland: “Nie żałuję tego, że odbyłam tę przygodę”

11 listopada 2019 17:20
Włącz dźwięk

Ten głos zna cały Nowy Targ, a od niedawna, dzięki udziałowi w The Voice of Poland – również cała Polska. Magda Panek dzieli się wrażeniami z udziału w tym talent show, opowiada też jacy prywatnie są Baron i Tomson oraz kto jest jej faworytem w tym programie. A ponieważ wywiad nagrywamy w trakcie piątkowej Wieczornicy Patriotycznej w “dwójce”, nie zabrakło tez pytania o to, dlaczego tradycja śpiewania pieśni patriotycznych jest tak istotna. Zachęcamy do obejrzenia materiału video!

-Voice of Poland było dla mnie dużym doświadczeniem i oczywiście nie żałuję tego, że odbyłam te przygodę. Bo każda przygoda kształtuje człowieka i każde nowe doświadczenie nas rozwija – mówi pochodząca z Nowego Targu wokalistka Magda Panek Atmosfera była świetna, produkcja jest świetna. Poznałam wspaniałych ludzi, którzy tak ja ja, chcą rozwijać swoją pasję muzyczną i tak naprawdę muzyka stwarza każdą z tych postaci. Każdy jest wyjątkowy na swój sposób, więc bardzo ciężko wybrać zwycięzcę, tak myślę. Właśnie jutro (wywiad nagrywamy w piątek, 8 listopada – przyp. red.) będzie pierwszy live, sama będę oglądać i kibicować mojej drużynie Afro i oczywiście Piotrkowi Szewczykowi, który jest moim bardzo dobrym przyjacielem,jest dla mnie jak starszy brat i właściwie dzięki niemu pojechałam na casting. 

W wywiadzie udzielonym naszej telewizji, Magda zdradza nam, komu – poza Piotrkiem – kibicuje najmocniej w tym programie, opowiada też, jacy są prywatnie Tomson i Baron i jakie ma plany muzyczne na przyszłość. 

Zachęcamy do obejrzenia całości wywiadu z Magdą Panek.

/os

 

os 11.11.2019
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również