Kamery live
prognoza pogody

Kulturalnie porozrabiali w MOK

16 czerwca 2017 12:06

W minioną środę na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Targu miały miejsce występy z cyklu "Rozrabiamy Kulturalnie", czyli już XIV przegląd pracy twórczej dziecięcych zespołów artystycznych działającym w MOK.

Kulturalnie porozrabiali w MOK

Na scenie pojawiły się zespoły i soliści, których dobrze znamy z licznych występów nie tylko na scenie MOK, ale również dzieci, które dopiero podczas corocznego przeglądu mają okazję zaprezentować swoje umiejętności.

Na scenie wystąpili: zespoły taneczne Party-tura (złożony z dziewcząt ze szkół średnich) raz “Party-tura FUN” (odpowiednik dla młodszych dziewczynek), czyli finalistki tegorocznych Talentów Małopolski, szkolone pod kierunkiem Beaty Korczak-Kuzak; Studio Piosenki “Septyma” pod kierownictwem Doroty Kret, z całą rzeszą utytułowanych solistek spośród niedużej, bo 35-osobowej grupy; instrumentalne grupy: “Młodzi adepci gitary” (20-osobowa grupa pod kier. Macieja Gruchacza) i “Młodzi adepci pianina” (nieduża, ale zdolna grupa szkolona przez Lilianę Mamczur) oraz najstarsza stażem forma działająca w MOK, czyli Zespoły Gimnastyki Artystycznej, podzielona na grupy wiekowe, w których aktualnie ćwiczy ok. 150 dzieci i młodzieży, a jej instruktorkami są: Paulina Smreczak i Tatyana Bunyak.

Podczas przeglądu, nagrodę specjalną za szczególne osiągnięcia od dyrektora MOK Bolesława Bary otrzymała solistka “Septymy” Julia Jarząbek.

NT24TV 16.06.2017
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również