Kamery live
prognoza pogody

Kultura na Widoku w Bibliotece

19 października 2017 16:14

Miejska Biblioteka Publiczna w Nowym Targu zaprasza do skorzystania z dostępu do rożnych treści multimedialnych ( książki, muzyka, film, wirtualne spacery po muzeach świata), po które możesz sięgnąć gdziekolwiek jesteś w ramach projektu Kultura Na Widoku.

Kultura na Widoku w Bibliotece

Czym jest ten projekt?

Kultura Na Widoku ma na celu promowanie świadomego uczestnictwa w kulturze i wyrabianie nawyku korzystania z jej legalnych źródeł. Jest skierowana do wszystkich, niezależnie od wieku – bo nigdy nie jest za wcześnie i nigdy nie jest za późno, żeby spotkać się z kulturą.

Kultura Na Widoku jest dla wszystkich. Dla każdego. Dla Ciebie.

Plakaty z których można ściągnąć kody, są dostępne w Czytelni, Wypożyczalni dla dorosłych oraz w Filii nr 1.

Jak to działa?

Aby dokonać pobrania poprzez:

LINKI URL – wpisz w przeglądarce internetowej link znajdujący się obok kodu QR.

KODY QR – skorzystaj ze smartfonu / urządzenia mobilnego z dostępem do Internetu.  

Jak korzystać

By móc pobrać kod QR, połącz się z Internetem i pobierz aplikację skanującą kody QR z App Store (np. QR Reader), Google Play (np. QR Droid) lub Windows Phone (np. QR Code Offline). Są to przykładowe aplikacje z wielu dostępnych. Aplikacja odczyta kod i wyświetli kartę wybranego przez Ciebie utworu. Identyczny efekt uzyskasz wpisując link do przeglądarki.

Karta utworu

Po przejściu na kartę utworu wpisz adres e-mail, zatwierdź regulamin i kliknij „OK”. Pojawi się przycisk „Dostęp”. Po jego kliknięciu przejdziesz do strony legalnego źródła, bezpośrednio do wybranego przez Ciebie utworu.

Regulamin dostępny jest pod adresem: http://www.kulturanawidoku.pl/regulamin.

Więcej informacji na stronie internetowej http://www.kulturanawidoku.pl/.

NT24TV 19.10.2017
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również