Kamery live
prognoza pogody

Konkurs “Praca dawniej” – przeszłość zawodowa Polaków na starych fotografiach!

9 lipca 2020 16:51

Praca jeszcze kilka dekad temu z pewnością różniła się od tej, wykonywanej dzisiaj. Chcemy przywołać wspomnienia doświadczonych pracowników i pokazać młodszym pokoleniom jak wyglądały zakłady pracy w ubiegłych dziesięcioleciach.

Konkurs “Praca dawniej” – przeszłość zawodowa Polaków na starych fotografiach!

Aby wziąć udział w konkursie trzeba mieć ukończone 60 lat i mieszkać na terenie woj. małopolskiego. Należy przesłać maksymalnie 3 fotografie przedstawiające wykonywaną kiedyś pracę. Zgłoszeń do konkursu dokonuje się za pośrednictwem tego formularza: https://www.aplikuj.pl/konkurs-senior-zgloszenie.

Na fotografie czekamy do 11 września 2020 r. Formularz zgłoszeniowy można wypełnić zarówno osobiście, jak i za pomocą innych osób – krewnych lub znajomych. Konkurs w całości odbywa się przez Internet, dla zapewnienia wygody i bezpieczeństwa uczestników. Do udziału w zabawie zaprasza organizator – portal Aplikuj.pl, a także liczne grono patronów projektu: ogólnopolskie Radio Pogoda, magazyn Głos Seniora, portal my60plus.pl i wiele innych.

Szczegółowy regulamin można znaleźć na stronie projektu. Do wygrania są cenne nagrody w postaci telefonów komórkowych, kursów komputerowych od podstaw (od strefakursow.pl), książek oraz atrakcyjnych gadżetów. 

os 09.07.2020
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również