Kamery live
prognoza pogody

Koncert Agnieszki Chylińskiej i znowu tłumy na rynku – mimo deszczu

13 sierpnia 2022 22:30

Agnieszka Chylińska rozpoczęła koncert w Nowym Targu od trzech wielkich przebojów z różnych okresów swojej kariery – “Znalazłam”(Teraz już wiem)” z połowy lat 90. i czasu współpracy z zespołem O.N.A , “Winna” z pierwszej solowej płyty z 2004 roku i jednego z ostatnich hitów – “Królowa Łez”. Mimo ulewnego deszczu, na nowotarskim rynku na koncert żywiołowej artystki przyszły tłumy. 

Koncert Agnieszki Chylińskiej i znowu tłumy na rynku - mimo deszczu

Agnieszka Chylińska zachwycała potęgą głosu, a nowotarską publiczność uraczyła chyba wszystkimi najbardziej znanymi przebojami.  Dwukrotnie (raz na bis) zabrzmiała jej najnowsza piosenka – “Jest nas więcej”, zapowiadająca nową płytę, która ma wyjść jesienią, a której sama wokalistka – jak powiedziała – nie może się doczekać. Teledysk do singla miał swoją premierę zaledwie przed dwoma tygodniami, a już znalazł się w setce najpopularniejszych wideoklipów na youtube – Agnieszka Chylińska pojawia się w nim w roli mężczyzny, z doklejonym wąsem. Piosenka już staje się przebojem, a jej słowa były dobrze znane publiczności w Nowym Targu.

Artystka słynie z świetnego kontaktu z publicznością podczas koncertów – nie inaczej było i tym razem. Z powodu bardzo ulewnego deszczu, który nie odpuścił niestety przez  cały czas trwania koncertu, bisy ograniczyły się jedynie do dwóch utworów – jednym z nich były bluesowe “Drzwi”, pierwsza radiowa piosenka O.N.A, dzięki której cały świat dowiedział się o istnieniu i niezwykłym talencie młodziutkiej wówczas wokalistki. 

W trakcie koncertu nie brakło drobnego akcentu podhalańskiego – wokalistka pojawiła się w góralskiej chuście, którą, jak wyjawiła, otrzymała w prezencie tuż przed koncertem. Przyznała też, że w Nowym Targu bardzo jej się podoba, co publiczność przyjęła, rzecz jasna, z ogromnym entuzjazmem. 

os 13.08.2022
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również