Kamery live
prognoza pogody

Kolejny rok z IBUK Libra

7 stycznia 2018 10:56

Miejska Biblioteka Publiczna w Nowym Targu po raz kolejny odnowiła licencję dostępu do e-booków w serwisie IBUK Libra. Oznacza to, że czytelnicy, również w 2018 roku, będą mogli bezpłatnie korzystać z Serwisu IBUK Libra oferującego dostęp do elektronicznych publikacji z oferty Wydawnictwa Naukowego PWN oraz innych wydawnictw.

Kolejny rok z IBUK Libra

Księgozbiór wirtualnej czytelni liczy kilkanaście tysięcy publikacji specjalistycznych, naukowych, popularnonaukowych oraz beletrystycznych, wydanych przez najważniejsze, renomowane polskie oficyny. Wiele z nich to tytuły niedostępne w innych bazach, co sprawia, że oferta IBUK Libra jest unikatowa. Dzięki zaawansowanej technologii i dostępowi online czytelnicy mogą korzystać z serwisu przez całą dobę, z dowolnego miejsca. Platforma umożliwia nie tylko czytanie książek, lecz także zaawansowaną pracę z tekstem.

Z zasobów można korzystać za pomocą komputera, laptopa, tabletu czy smartfona. Technologia IBUK Libra nie wymaga instalowania specjalnego oprogramowania i jest w pełni bezpieczna
dla urządzenia użytkownika. Katalogi dostępne są w każdej przeglądarce internetowej.

Czytelnicy, którzy w poprzednim roku korzystali z serwisu IBUK Libra, mogą robić to nadal bez konieczności ponownej rejestracji. Wszystkich, tych którzy nie mieli jeszcze okazji skorzystać z tego serwisu zapraszamy do naszej biblioteki, gdzie można odebrać indywidualne KODY, potrzebne podczas rejestracji.

Więcej informacji o tym, jak korzystać z serwisu znajduje się na stronie libra.ibuk.pl. oraz na naszej stronie internetowej www.mbp.nowytarg.pl

 

os 07.01.2018
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również