Kamery live
prognoza pogody

Kamienne Gody nowotarskiej pary. 70 lat razem

Każda rocznica ślubu to wydarzenie pełne wzruszeń i wspomnień, ale są również takie, które szczególnie się wyróżniają – tak jak w przypadku Państwa Franciszki i Jana Dominów, którzy wczoraj – 5 maja 2022 roku – obchodzili 70-lecie zawarcia związku małżeńskiego.

Kamienne Gody nowotarskiej pary. 70 lat razem

Z tej okazji z Jubilatami spotkał się Burmistrz Miasta Grzegorz Watycha, by osobiście złożyć im gratulacje i życzyć nieustającej pogody ducha, miłości, wyrozumiałości oraz kolejnych, okrągłych rocznic przeżytych razem w tak dobrym zdrowiu i samopoczuciu jak dotychczas.

70. rocznica ślubu nie bez powodu określana jest kamiennymi godami – kamień to symbol nieskończoności. Nic nie jest w stanie go zniszczyć i potrafi przetrwać całe wieki w nienaruszonym stanie. Jubilaci oprócz serdecznych życzeń otrzymali również pamiątkowy list gratulacyjny i kwiaty, a po części oficjalnej podzielili się swoimi wspomnieniami i refleksjami z minionych, spędzonych wspólnie lat oraz opowieściami o licznej rodzinie, której istnienie zapoczątkowali.

źródło: UM Nowy Targ

os 06.05.2022
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

2 komentarze
Maria Przedzik 22:23 06.05.2022

Gratulacje dla państwa Domin 💐 Oraz dužo zdròwka życzy Marysia Przędzik

J Gal 21:10 06.05.2022

No bardzo bardzo pienkna rocznica gratulacje dozo zdrowia na dalsze lata

Zobacz również