PILNE
Kamery live
prognoza pogody

“To wymarzony debiut” – Julia Jarząbek z debiutanckim singlem

1 lutego 2021 01:21
Wyciszenie Włącz dźwięk

“Pytania” – to tytuł debiutanckiego singla młodej nowotarżanki, Julii Jarząbek. Teledysk został częściowo nakręcony na Podhalu, m.in. w Borze na Czerwonem w Nowym Targu. Singiel miał premierę 20 stycznia br. na YouTube i platformach streamingowych. 

Zapytaliśmy Julię o to, jaka jest geneza powstania singla i o czym opowiada utwór: 

-Mój debiutancki singiel „Pytania” to przekaz, z którym autentycznie się utożsamiam. Muzyka to mój styl, tekst to moja historia, można więc powiedzieć, że to wymarzony debiut – mówi Julia Jarząbek – Piosenka opowiada o wątpliwościach towarzyszących kobiecie w związku wystawionym na próbę czasu, o który trzeba walczyć, aby przetrwał. Utwór powstał kilka lat temu i jak powiedział kompozytor Sebastian Thiel, czekał na wykonawcę, który w 100 procentach odda emocje w nim zawarte i to właśnie w mojej osobie odkrył oczekiwany potencjał. Ja z kolei, gdy usłyszałam demo, od razu wiedziałam, że to jest „to”.

Utwór “Pytania” skomponował Sebastian Thiel, który odpowiada również za programowanie; słowa napisał Robert Krawczyk, teledysk zrealizował Damian Guzik, a za mix i mastering odpowiada Jarosław Toifl. Warto dodać, że kompozytor Sebastian Theil ma na swoim koncie współpracę m.in. z Golec uOrkiestra, Gosią Andrzejewicz, czy Dominiką Gawędą. 

-Mam ogromną nadzieję, że singiel spotka się z bardzo pozytywnym odbiorem. Tymczasem Sebastian pracuje nad moją debiutancką płytą i na dzień dzisiejszy mogę zdradzić, że w niedalekiej przyszłości zaprezentuję się w kolejnych muzycznych odsłonach – zapowiada młoda wokalistka, którą nowotarżanie dobrze kojarzą z wcześniejszych lat jako laureatkę dziecięcych i młodzieżowych konkursów – wtedy rozwijała swoją muzyczną pasję śpiewając pod okiem Doroty Kret w studiu piosenki Septyma, działającym przy Miejskim Ośrodku Kultury. 

Debiutanckiej piosenki można posłuchać w serwisie YouTube oraz na platformach streamingowych, m.in. Spotify. 

 

Julia Jarząbek w świątecznym coverze

os 01.02.2021
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również