Kamery live
prognoza pogody

Jubileuszowe widowisko ,,Afryka” polskiego Cyrku Safari w Nowym Targu !

Już w niedzielę, 22 kwietnia 2018 roku w Nowym Targu, pojawi się inny, nowy, większy i polski Cyrk Safari, który zaprezentuje międzynarodowe widowisko ,,Afryka” z okazji swojego 25-lecia ! Cyrk Safari bawi publiczność w całym kraju od 1993 roku i aktualnie jest jednym z największych Cyrków w Polsce !
Jubileuszowe widowisko ,,Afryka'' polskiego Cyrku Safari w Nowym Targu !
Nowe widowisko 2018 ,,Afryka” to niesamowite show, połączone z dźwiękami prawdziwej orkiestry cyrkowej !W Jubileuszowym, międzynarodowym programie między innymi: pokazy fajer show, sztrabaty, chińskie wałki Rola Rola, lina pozioma – pierwszy raz w Polsce oraz zapierające dech w piersiach akrobacje na wysokim lopingu pod kopułą Cyrku ! Zabawiać Państwa będą klauni Pavel oraz Tina! Na cyrkowej arenie zaprezentuje się również ponad 30 zwierząt, między innymi: wielbłądy, konie fryzyjskie, alpaki, osiołki, lamy, psy czy kucyki pony !
Co istotne, zwierzęta są traktowane i przetrzymywane w zgodzie z prawem i standardami unijnymi, są pod stałą kontrolą Państwowej Inspekcji Weterynarii, traktowane są jak partnerzy artystów cyrkowych, a ich tresura polega wyłącznie na dawaniu nagrody za wykonane zadanie.

Będzie można także skorzystać z cyrkowego bufetu, popcornu, waty cukrowej oraz nabyć cyrkowe gadżety!  Jubileuszowy program Cyrku Safari w Nowym Targu: 22.04.2018 (niedziela) – przedstawienia o godzinie 12:00 i 15:00 Cyrkowy namiot stanie na placu przy ul.Gen.Sikorskiego (Na Kamieńcu).  

Z okazji 25-lecia Cyrku Safari specjalna okazja – bilety na każdą kieszeń w cenie 20 zł dla każdego, bez względu na wiek (z kuponem promocyjnym), do nabycia w kasie Cyrku na cyrkowym placu w dniu przedstawienia

Kupony promocyjne będą do nabycia na ternie całego miasta, na kilka dni przed widowiskiem !    

Więcej informacji na profilu Cyrku Safari: http://www.facebook.com/cyrk.safari

 
Pojawią się także Goście Specjalni z Kenii – artyści Kenia Boys, którzy wykonają między innymi piramidy i skakanki !

artykuł sponsorowany

os 19.04.2018
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

3 komentarze
adam 21:07 24.04.2018

30 lat temu to właśnie zwierząt nikt nie kontrolował i ich stanu zdrowia. Teraz jesteśmy w UE, polskie Cyrki muszą i spełniają odpowiednie normy prawne i przepisy prawa. Czasy się zmieniły.

matrix62 03:26 21.04.2018

Durne cyrki i meczenie zwierzat byly dobre 30 lat temu a nie teraz...Zakazac wystepu zwierzat w cyrkach !!! Precz z cyrkami !!!

MiKi 20:40 20.04.2018

Naprawdę chcecie to promować?

Zobacz również