Kamery live
prognoza pogody

Jak dobrze mieć idola, czyli: – Kochamy Cię, Dawid!!!…

13 sierpnia 2023 20:48

NOWY TARG. Nastoletni wiek potrzebuje idoli. O prawdziwości tej zasady można się było przekonać w sobotni wczesny wieczór, bo na tę porę zaplanowany był koncert Dawida Kwiatkowskiego – bożyszcza dziewcząt, jednego z najpopularniejszych i najbardziej uzdolnionych polskich wokalistów.

 

Jak dobrze mieć idola, czyli: - Kochamy Cię, Dawid!!!...

Dzisiejszy król  mediów społecznościowych, osobowość estradowa i telewizyjna, kompozytor, autor teledysków, trener w programie „The Voice Kids” – swoją karierę zaczynał właśnie jako nastolatek. I zrobił ją dzięki talentowi, kreatywności i muzycznej kulturze. Uwielbia go rzesza młodzieżowych fanów, a zwłaszcza fanek.

Okazało się to, gdy na długo przed koncertem te najbardziej zdeterminowane – na kocykach i z parasolami chroniącymi przed spiekotą – rezerwowały sobie miejsca tuż przy barierkach oddzielających publiczność od sceny.

Odzewem na znane i lubiane piosenki Dawida był głośny entuzjazm i las rozkołysanych rąk w górze. Dziewczęta przyniosły z sobą kawałki tektury z wypisanymi na nich wyznaniami miłości i tytułami piosenek, które chciały, by dla nich zaśpiewał.

Idol nie tylko dał wspaniały koncert, ale w finale zszedł ze sceny, by witać się z fankami i pozować do selfie. Oczywiście pod czujnym okiem ochrony.

Zaproszenie do Nowego Targu jednej z największych od kilku lat gwiazd polskiego show biznesu świadczy o poziomie i ambicjach 21. edycji Jarmarku Podhalańskiego.

(asz)

Fot. Paweł Kos

 

 

Anna Szopińska 13.08.2023
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również