Kamery live
prognoza pogody

Intensywny kurs rysunku w PPUZ w Nowym Targu

2 lipca 2022 12:07

Wybierasz się na studia z architektury, gospodarki przestrzennej lub innych pokrewnych dziedzin? Wiesz, że adepci tych kierunków powinni świetnie władać ołówkiem, a także posiadać dobrze rozwinięty zmysł przestrzenny? Chcesz poprawić swoje umiejętności i szlifować talent jeszcze przed rozpoczęciem nowego roku akademickiego? Mamy dla Ciebie propozycję – zapisz się na intensywny kurs rysunku w PPUZ w Nowym Targu.

Intensywny kurs rysunku w PPUZ w Nowym Targu

Celem kursu jest podniesienie umiejętności tworzenia rysunku odręcznego oraz przygotowanie do praktycznego egzaminu wstępnego, który ma na celu sprawdzenie predyspozycji kandydata do podjęcia studiów na kierunku architektura oraz przygotowanie do ćwiczeń na kierunku gospodarka przestrzenna. W programie znalazły się m.in.: podstawy rysowania brył, zastosowanie perspektywy w rysunku odręcznym, rysowanie kompozycji z natury i z wyobraźni.

Intensywny kurs rysunku obejmuje sześć spotkań realizowanych w terminie 18-23.07.2022 r.  w godzinach od 11.00 do 16.00.

Kurs dokształcający z rysunku odręcznego mogą podjąć osoby, które dokonały opłaty za kurs – w wysokości 400 zł. Kandydaci, którzy podejmą studia w PPUZ w Nowym Targu, uzyskają zwrot poniesionych kosztów. Potwierdzeniem ukończenia kursu jest certyfikat.

Imiennego zgłoszenia należy dokonać pisemnie na adres e-mail [email protected] do 11 lipca 2022 r.

Karta zgłoszenia na kurs – pobierz

Minimalna liczba uczestników – 14 osób.

/mat. partnera/

 

os 02.07.2022
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również