nowytarg24.TVPORTAL INFORMACYJNY NOWOTARSKIEJ TELEWIZJI KABLOWEJ
Pogoda
Stan powietrza
Kurs walut
Kamery online
reklama

Hotel ibis Styles ruszył pełną parą (zdjęcia)

8 stycznia 2020 roku swoją działalność w Nowym Targu zainaugurował Hotel ibis Styles. Po dwóch tygodniach funkcjonowania, działa już pełną parą, ma spore obłożenie, a jego oferta cieszy się niemałym zainteresowaniem. Wychodzi ona także w stronę lokalnych mieszkańców. 

106 pokoi, w tym 6 apartamentów, sala konferencyjno – bankietowa, która w układzie kinowym pomieści nawet 450 osób oraz mniejsza sala konferencyjna VIP room na 30 osób. A to nie wszystko. Od lutego w hotelu startuje ogólnodostępny basen rekreacyjny, a od połowy marca – także saunarium, dostępne nie tylko dla hotelowych gości. W sali śniadaniowo-restauracyjnej już od przyszłego miesiąca będzie możliwość skorzystania z obiadu rodzinnego, stale dostępny jest lobby bar oferujący kawę, drinki, desery – to idealne miejsce do spędzenia czasu podczas oczekiwania na przyjazd pociągu, dostosowane także do wspólnego oglądania meczów. 

-Po tych dwóch tygodniach, można powiedzieć, że nasza oferta cieszy się sporym zainteresowaniem – mówi Michał Rubiś, dyrektor hotelu ibis Styles Nowy Targ – Są to pobyty krótko i długoterminowe. Przyjeżdżają turyści różni, indywidualni i biznesowi. Jesteśmy w okresie ferii, więc ten czas na pewno nam sprzyja. Obłożenie jest na poziomie 50% na ten moment, więc można powiedzieć, na podstawie tych 2 tygodni, że hotel cieszy się sporym zainteresowaniem jeśli chodzi o nocleg, ale też pojawiają się zapytania jeśli chodzi o organizację uroczystości okolicznościowych w sali bankietowej. Już mamy zarezerwowane komunie, wesela, bankiety. 

Hotel oferuje także możliwość organizacji szkoleń i konferencji nawet na 450 osób. Do dyspozycji jest również mniejsza sala konferencyjna tzw. VIP room mieszczący maksymalnie 30 osób. Oferta biznesowa posiada spory potencjał – już pojawiają się zapytania na wiosnę i jesień. Ponadto, hotel przygotowany jest też do obsługi grup sportowych.

-Jest możliwość przyjęcia sportowych grup zorganizowanych. Mamy zawarte porozumienie z MCSiR, że możemy, we współpracy z nimi korzystać z ich obiektów. Często takie grupy chcą przyjechać w większej ilości, np. 150 osób, dlatego  na taką ofertę też jesteśmy przygotowani – mówi dyrektor hotelu.

Oferta skierowana do klienta indywidualnego, w sposób szczególny podkreśla korzystną lokalizację hotelu – w centralnym miejscu, z którego blisko jest do wielu różnych atrakcji wokół. 

-Naszym atutem jest lokalizacja. Jesteśmy blisko term, blisko Białki, czyli wyciągów narciarskich, w samym Nowym Targu również są atrakcje i wyciągi. Ludzie, zapoznając się z nimi, naprawdę doceniają urok tego miejsca i Nowego Targu. Dużym atutem jest bliskość podhalańskiej kolei regionalnej i możliwość szybkiego dojazdu do Zakopanego Unika się stania w korku, problemów z parkingami – mówi Michał Rubiś. Strzałem w dziesiątkę okazało się np. przygotowanie specjalnej oferty na czas konkursu w skokach narciarskich. 

Jak mówi Michał Rubiś, klienci doceniają też komfort pokoi, ciekawy design, profesjonalną obsługę. W przyciągnięciu ich na pewno pomaga uznana na całym świecie marka. Wnętrze hotelu nawiązuje do górskich szlaków i natury, ma wyraźnie zarysowaną, spójną koncepcję. Każde piętro ma swój „kolor” i przyporządkowane jest poszczególnym pasmom górskim. Pierwsze piętro dedykowane jest Gorcom – tu dominuje kolor żółty; drugie – Pieninom, gdzie wszechobecny błękit budzi skojarzenia z wodą i jest odwołaniem do Jeziora Czorsztyńskiego, czy przełomu Dunajca. Trzecie, najwyższe piętro poświęcone jest Tatrom – tu dominującą barwą jest czerwień. Zastosowana kolorystyka to także odwołanie do oznaczeń górskich szlaków. W elementach wystroju odnajdziemy m.in. wzory przywodzące na myśl poziomice na mapach, czy ślady górskich butów. Drogowskazy i inne elementy nawiązujące do lokalnej tradycji znajdują się także w pozostałych częściach hotelu. Lampy w sali śniadaniowo-restauracyjnej zawieszone są np. na kablach w barwach klubu Podhale, a ścianę kącika dla dzieci zdobi wizerunek owcy. Już od wejścia wita nas natomiast hasło „Ucieknij od monotonii”. 

Dyrektor nie wyklucza, że oferta hotelu z czasem może wzbogaci się również o koncerty, czy występy artystyczne. Pierwszy test miał miejsce już podczas sobotniego Balu u Starosty, gdzie koncert dała Jagoda Kret wraz z zespołem.

-Zobaczymy jak to będzie funkcjonowało i jakie będzie zapotrzebowanie na takie imprezy – odpowiada Michał Rubiś – Sala jest przygotowana do koncertów, jest duża, przestrzenna, ma dobrą akustykę, nie jest podzielona żadnymi filarami. Jest możliwość organizacji różnych imprez, z koncertami, recitalami, czy np. kabaretami dla większej ilości osób włącznie. W układzie kinowym moglibyśmy pomieścić 400 osób.

Materiał filmowy – w środowym „Przeglądzie Tygodniowym”. 

/os

Hotel ibis Styles przyjął już pierwszych gości w Nowym Targu

Hotel ibis Styles przyjął już pierwszych gości w Nowym Targu

9 0

Filmy

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

5 komentarzy

Heh Podhale hej

26 stycznia, 2020, o 08:24:13

Już widzę jaka będzie jakość produktów w kuchni skoro na zdjęciach woda w pokojach to najtańsza w Polsce woda kapslowana heh.

Wojtek

26 stycznia, 2020, o 13:04:41

Dla mnie totalny niewypał... dziwie się inwestorom no ale cóż ...

Lenzi

26 stycznia, 2020, o 21:06:03

Wspaniała sala bankietowo koncertowa. Wyśmienita kuchnia i obsługa. Mega wystrój sali, elegancja i klasa... Bal 25.01.20 wspaniałą impreza... Wszystko naj... Chętnie tam wrócimy...

Ola

26 stycznia, 2020, o 22:15:26

Byliśmy z dziećmi na feriach. Śniadania dobre, jest wybór. Pokój rodzinny idealny dla rodzin, dużo miejsca, przestronnie. I rodzice i dzieci mają przestrzeń. Zaletą jest niewątpliwie położenie - sami się dziwiliśmy, że byliśmy tak blisko Zakopanego i tam nie zajrzeliśmy (jak zawsze). Jest tyle innych ciekawych miejsc, mniej zatłoczonych, gdzie dojazd z Nowego Targu jest dobry, że z pewnością powrócimy.

Zadziwiona

26 stycznia, 2020, o 23:43:26

W lobby bar oglądać wspólnie mecze? Nie znoszę oglądać meczy. W lobby powinna Lecieć muzyka a nie być puszczane mecze dla 10% gości. Coś komuś się pomyliło. Poza tym hotele robi bardzo dobre wrażenie, rzeczone lobby przytulne. Położony w dobrym miejscu. Pracownicy bardzo sympatyczni.

Ostatnie nowości

© 2016 Nowotarska Telewizja Kablowa. ul. Józefczaka 1, 34-400 Nowy Targ
projekt i wykonanie: Scepter Agencja interaktywna