PILNE
Kamery live
prognoza pogody

Christmas Special – z Kalifornii, ale z podhalańskimi akcentami (video)

5 stycznia 2021 12:49

Urodzony w Nowym Targu, ale mieszkający na stałe w Los Angeles aktor i filmowiec Wojciech Fry-Lewis (właśc. Fryźlewicz) zorganizował i poprowadził na Facebooku świąteczny koncert. Do udziału zaprosił różnych artystów z całego świata – od Nowego Jorku, przez  Londyn, Moskwę aż po…Podhale. W koncercie wzięła udział m.in. nastoletnia harfistka z Podwilka Kasia Waberska i pochodzący z Nowego Targu Marcin Półtorak “Puzon”. 

Christmas Special - z Kalifornii, ale z podhalańskimi akcentami (video)

Znana w Nowym Targu m.in. jako laureatka konkursu Sacrosong Kasia Waberska w ramach świątecznego koncertu zainicjowanego przez Wojciecha Fry-Lewisa wykonała utwór “Mary, Did You Know?” – jedną z najsłynniejszych, współczesnych pieśni o tematyce bożonarodzeniowej, skomponowaną w 1991 roku przez Buddy’ego Greena do słów Marka Lowry’ego (min. 39:30), natomiast Marcin Półtorak zaśpiewał swoją wersję “A Marshmallow World” z repertuaru Deana Martina (min. 10:30). 

 

os 05.01.2021
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również