Kamery live
prognoza pogody

Aeroblus wystąpił w kawiarni Polemika

W kawiarni Polemika w Miejskim Centrum Kultury w Nowym Targu odbył się wczoraj koncert reaktywowanego właśnie zespołu Aeroblus, w składzie: Piotr “Lupi” Lubertowicz – “nasz” nowotarski wirtuoz gitary, Jacek Dewódzki – legendarny wokalista grupy Dżem w latach 1995-2001 oraz Roman Joniec – klawiszowiec. 

Aeroblus wystąpił w kawiarni Polemika

Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem publiczności, co wskazywałoby na to, że nowotarżanie lubią bluesowe granie w kameralnym wnętrzu, gdzie znika dystans między artystami a publicznością, granica między sceną, a widownią jest jedynie umowna, a kontakt na linii muzycy-słuchacze – bliski. Wszystko to sprawia, że zarówno atmosfera, jak i odbiór koncertów w kawiarnianych wnętrzach jest szczególny, nic dziwnego, że wydarzenia tego typu znajdują wielu koneserów również w naszym mieście. Szczególnie, jeśli jest okazja, by posłuchać bluesa w tak znakomitym wykonaniu.

Klimat wczorajszego wydarzenia starał się oddać w swoich fotografiach Paweł Kos. Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć. 

 

os 29.01.2023
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

1 komentarz
bluesbaybe 12:19 30.01.2023

Piertuś chlapnął coś "mądrego" i uszczypliwego ze sceny ?

Zobacz również