Kamery live
prognoza pogody

7 października – IX Ogólnopolska Noc Bibliotek- również w Nowym Targu. Niecodzienne kreatywne atrakcje, teatrzyk kamishibai, słodkości

4 października 2023 20:05

NOWY TARG. Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Nowym Sączu, filia w Nowym Targu ma przyjemność zaprezentować program IX odsłony Ogólnopolskiej Nocy Bibliotek. Impreza odbędzie się w najbliższą sobotę 7 października w godzinach 16.30-23.00.

7  października – IX Ogólnopolska Noc Bibliotek- również w Nowym Targu. Niecodzienne kreatywne atrakcje, teatrzyk kamishibai, słodkości

Na początek wieczoru przewidziano projekcję animacji lalkowej zatytułowanej „Pamiętniki Tatusia Muminka”. Oglądanie filmu umili nam oczekiwanie na uroczystą transmisję inauguracji Nocy Bibliotek, która rozpocznie się o godz. 18.00 w słynnym II Liceum Ogólnokształcącym im. Stefana Batorego w Warszawie.

Następnie, w myśl hasła przewodniego tegorocznej imprezy: “Absurd nie czytać”, uczestnicy wkroczą z nami w świat niecodziennych atrakcji z absurdalnym przymrużeniem oka. W planie przygotowano moc quizów, gier, łamigłówek i zabaw kreatywnych. Przewidziano także pokazy teatrzyku kamishibai, Galerię Absurdu oraz interaktywną tablicę lektorską.

Wydarzenie będzie okazją nie tylko do fantastycznej zabawy, ale też zdobycia wyjątkowych nagród ufundowanych przez zaprzyjaźnione księgarnie. Z kolei dzięki uprzejmości najlepszych cukierni z okolicy, na uczestników będzie czekał słodki poczęstunek. 

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w Nocy Bibliotek, która będzie miejscem dla inspirujących spotkań, wspólnej zabawy, uśmiechu, rozwijania zainteresowań czytelniczych i nie tylko. Czekamy na Was w Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej w Nowym Sączu, filii w Nowym Targu, przy ul. Królowej Jadwigi 1. Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji!

Informacja Wojewódzkiej Biblioteki Pedagogicznej filia w Nowym Targu

Anna Szopińska 04.10.2023
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również