Kamery live
prognoza pogody

Za nami VIII Finał Akcji Pola Nadziei

16 czerwca 2022 11:17
Wyciszenie Włącz dźwięk

Za nami VIII Finał Akcji Pola Nadziei w Nowym Targu. Podhalańska odsłona wydarzenia o zasięgu ogólnopolskim, która jest organizowana od 2010 roku przez Fundację im. Adama Worwy, teraz powraca po trzech latach przerwy spowodowanej pandemią. Wydarzenie poprzedził Żonkilowy Rajd Rowerowy. 

Radosny Żonkilowy Marsz Nadziei zgromadził ponad setkę uczestników, udział w nim wzięli: “Żonkilowy Goszcz” (I LO w Nowym Targu), Szkoła Podstawowa w Ludźmierzu i ZPO z Niedzicy. Wśród uczestników marszu nie zabrakło też Podhalańskich Amazonek. Zanim przemaszerowano z transparentami i balonikami w stronę Miejskiego Centrum Kultury, na płycie rynku odbył się taneczny pokaz grupy Cheerleaders Podhale. 

Na scenie MCK, swoje talenty muzyczne i taneczne w ramach charytatywnego koncertu zorganizowanego przez  I LO im. Seweryna Goszczyńskiego w Nowym Targu, zaprezentowali m.in. uczniowie i absolwenci I LO oraz Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. w Nowym Targu, dzieci ze Szkoły Podstawowej w Ludźmierzu, Szkoła Tańca Cubana, czy Akademia Tańca i Baletu Frajda i grupa Taneczna Hype.

Szersza relacja z wydarzenia – w “Przeglądzie Tygodniowym”. 

fot. Paweł Kos

Podhalański finał akcji Pola Nadziei. – Wolontariusze to kwiaty dobra

os 16.06.2022
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również