Uwaga kierowcy. Fragment ul. Kolejowej zostanie zamknięty
W piątek 12 czerwca kierowcy nie przejadą fragmentem ul. Kolejowej w Nowym Targu. Miasto zapowiada układanie nowej nawierzchni po zakończonej budowie sieci ciepłowniczej. Na kilka godzin droga zostanie całkowicie zamknięta dla ruchu.

Kierowcy poruszający się po centrum Nowego Targu powinni przygotować się na utrudnienia. W piątek 12 czerwca drogowcy będą układać nową nawierzchnię na fragmencie ul. Kolejowej. Na czas robót droga zostanie całkowicie zamknięta dla ruchu samochodowego.
Jak informuje Urząd Miasta Nowy Targ, prace obejmą odcinek ul. Kolejowej pomiędzy ulicami Krótką i Krzywą. Roboty są związane z odtworzeniem nawierzchni po wcześniejszej budowie sieci ciepłowniczej.
Asfaltowanie ma być prowadzone przy całkowitym zamknięciu remontowanego fragmentu ulicy. W związku z tym mieszkańcy i kierowcy proszeni są o wcześniejsze zaplanowanie przejazdów oraz korzystanie z alternatywnych tras.
Miasto apeluje również do właścicieli samochodów o niepozostawianie pojazdów na remontowanym odcinku drogi. Zakaz parkowania będzie obowiązywał w piątek od godz. 7 do 17.
Urzędnicy proszą mieszkańców o cierpliwość i zachowanie szczególnej ostrożności w rejonie prowadzonych prac.
Jeżeli warunki pogodowe nie pozwolą na wykonanie robót, asfaltowanie zostanie przesunięte na 15 lub 16 czerwca.
Komentarze