Kamery live
prognoza pogody

Wbrew ograniczeniom, zgodnie z pasją – projekt ENET

19 lipca 2019 09:36

Mateusz Pawłowski to założyciel i wykonawca projektu ENET.  Wbrew swoim ograniczeniom, a zgodnie ze swoją pasją, wykonuje nieodpłatnie strony internetowe. Mateusz jest osobą niewidomą – absolwent Technikum Administracyjnego przy SOSW dla Młodzieży Niewidomej i Słabowidzącej w Chorzowie. 

Wbrew ograniczeniom, zgodnie z pasją - projekt ENET

Projekt ma na celu tworzenie stron internetowych dla działalności, które z różnych względów ich nie posiadają. Mateusz wykonuje swoją pracę bezpłatnie. – Cały czas się czegoś nowego uczę – czytamy na stronie projektu – robię to z pasji i jestem osobą niewidomą, więc nie wszystkie oczekiwania, zwłaszcza graficzne, jestem w stanie wykonać. 

Jedynym warunkiem, aby skorzystać z projektu, jest prowadzenie firmy, fundacji, instytucji czy jakiejkolwiek innej działalności, która nie ma jeszcze własnej strony internetowej.

Po zakończeniu projektowania strony, można zgłosić do Mateusza swoje uwagi, które postara się on uwzględnić. Każdy element szablonu można też modyfikować według własnych potrzeb. W ramach projektu ENET można też liczyć na bezpłatne wykonanie bloga.

Mateusz współpracuje z Lingua-IT, dzięki czemu serwer jest udostępniany bezpłatnie, a utrzymanie strony też nic nie kosztuje.

Poza projektowaniem stron internetowych, Mateusz Pawłowski prowadzi też bezpłatne zajęcia dla dzieci i młodzieży na temat funkcjonowania osób niewidomych w społeczeństwie, na które wspólnie z nim serdecznie Państwa zapraszamy.

Strona projektu: www.enet.ovh

Dane kontaktowe:

Tel.: 505904182

E-mail: [email protected]

Aleksandra Kokalik 19.07.2019
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również