Kamery live
prognoza pogody

Trwa ustalanie tożsamości ofiar pożaru w Zakopanem

9 lutego 2021 13:30

W zgliszczach spalonej, opuszczonej willi w Zakopanem śledczy ujawnili ciała dwóch osób, których tożsamość na razie nie jest znana. W niezabezpieczonym przez właścicieli budynku nocowali bezdomni, którzy mogli przyczynić się do powstania pożaru. Wyjaśnieniem okoliczności sprawy zajmują się śledczy.

Trwa ustalanie tożsamości ofiar pożaru w Zakopanem

W niedzielę nad ranem w Zakopanem przy ul. Jagiellońskiej w opuszczonym budynku wybuchł pożar. Akcja gaśnicza trwała do godziny 9.00, a ulica była zablokowana. W jej trakcie ratownikom z budynku udało się wyprowadzić trzy bezdomne osoby, które w nim nocowały. Poszkodowani trafili do zakopiańskiego szpitala, gdzie udzielana była im pomoc medyczna. Po ugaszeniu i oddymieniu budynku na poddaszu w zgliszczach ujawniono ciała dwóch osób. Na miejscu pracowali śledczy pod nadzorem prokuratora, których zadaniem będzie ustalenie tożsamości ofiar, przeprowadzenie oględzin pogorzeliska oraz ustalenie jego przyczyn.

źródło: KPP Zakopane (informacja z 8 lutego 2021)

os 09.02.2021
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również