Kamery live
prognoza pogody

Pożar w Zakopanem: ogień zabrał nam wszystko (zdjęcia)

23 grudnia 2022 22:56

Osiem osób zostało bez dachu nad głową tracąc cały majątek w ogniu. Ruszyła zbiórka na pogorzelców.

Pożar w Zakopanem: ogień zabrał nam wszystko (zdjęcia)

W czwartek 22 grudnia na zakopiańskiej Zoniówce zapalił się drewniany dom. Straż pożarną wezwała osoba, która była wewnątrz budynku i zdążyła bezpiecznie opuścić zabudowania.

W akcji gaśniczej udział brało 13 zastępów straży pożarnej niemal z całego powiatu. Niestety budynek nie nadaje się do zamieszkania, a straty oszacowano na ok 400 tys. zł.

W internecie ruszyła zbiórka dla pogorzelców. Na stronie czytamy:

„Kochani, nasza ośmioosobowa rodzina wychodzi do Was z ogromną prośbą o wsparcie! Na dzień przed wigilią bezlitosny ogień odebrał nam dach nad głową oraz wszystko co posiadaliśmy…

Większość z nas w dniu 23 grudnia przygotowuje się do Świąt Bożego Narodzenia, aby móc je spędzić z najbliższymi w swoich ciepłych i bezpiecznych domach, a dzieci zastanawiają się jakie prezenty znajdą pod choinką. Niestety, nam to zostało odebrane…

Święta spędzimy w hotelu i to tylko dlatego, że dobrzy ludzie taki nocleg nam zaoferowali. Spędzimy je zastanawiając się jakie dalsze będą losy członków naszej rodziny i jak poradzimy sobie ze wszystkimi trudnościami? Przecież straciliśmy wszystko…”

Poszkodowaną w pożarze rodzinę można wesprzeć na stronie:
https://szczytny-cel.pl/z/zoniowka

Redakcja 23.12.2022
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również