Kamery live
prognoza pogody

Czołowe zderzenie samochodu z drzewem (zdjęcia)

27 lipca 2022 09:39

W Białym Dunajcu samochód osobowy uderzył czołowo w drzewo. Jedna osoba była zakleszczona w aucie, a kolejne dwie zostały ranne.

Czołowe zderzenie samochodu z drzewem (zdjęcia)

W środę 27 lipca tuż po północy służby ratunkowe zostały zaalarmowane o wypadku. Samochód osobowy zjechał z drogi i uderzył czołowo w drzewo. Zgłoszenie, które otrzymały służby ratunkowe podawało informację, że siła uderzenia była tak duża, że jedna osoba została zakleszczona w pojeździe.

– Samochodem podróżowały 3 osoby, które wymagały pierwszej pomocy. Po przyjeździe na miejsce zastaliśmy jedną osobę poza pojazdem, naszym zadaniem było udzielenie pomocy poszkodowanej osobie, zabezpieczenie miejsca zdarzenia, kierowanie ruchem, uprzątnięcie jezdni – informują strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Białym Dunajcu. – Na czas działań ruch odbywał się wahadłowo – dodają.

Policja, która przybyła na miejsce wypadku ustalała okoliczności, w jakich doszło do zdarzenia. Na miejscu pracowały dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Zakopanem oraz zastępy GCBART i SLRT z OSP w Białym Dunajcu.

Fot. OSP Biały Dunajec

Redakcja 27.07.2022
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również