Kamery live
prognoza pogody

Poszukiwany 21-latek zatrzymany przez rabczańskich policjantów

5 grudnia 2019 14:10

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Rabce-Zdrój wezwani do awantury domowej zatrzymali poszukiwanego 21-letniego mężczyznę, który  na sumieniu miał też kradzież z włamaniem na terenie Rabki. Zatrzymany został przewieziony do nowotarskiej komendy, a kolejne dni spędzi w zakładzie karnym.  

Poszukiwany 21-latek zatrzymany przez rabczańskich policjantów

W poniedziałkową noc policjanci zostali wezwani do awantury domowej w jednym z mieszkań na terenie Rabki-Zdrój. Po przyjeździe na miejsce okazało się, że mężczyzna uciekł przed przyjazdem funkcjonariuszy, a na miejscu obecna była zgłaszająca interwencję kobieta. Kiedy mundurowi ruszyli w patrol za uciekinierem, otrzymali informację, że  mężczyzna wrócił do bloku. 

Policjanci natychmiast ponownie pojechali na miejsce interwencji, gdzie na klatce schodowej zauważyli znanego im 21-latka. Mężczyzna próbował uciec, szarpał się i był bardzo agresywny. Funkcjonariusze obezwładnili i zatrzymali agresora. Okazało się, że zatrzymany poszukiwany był przez Sąd Rejonowy w Łodzi do odbycia kary pobawienia wolności za niezapłacone grzywny. Na sumieniu ma  także kradzież min. elektronarzędzi oraz kradzież z włamaniem do sklepu na terenie Rabki-Zdrój.

21-latek został przewieziony do nowotarskiej komendy, gdzie dzisiaj usłyszał zarzut m.in. kradzieży z włamaniem tj. art. 279 §1 k.k.,  za co grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Nowy Targ

os 05.12.2019
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również