Kamery live
prognoza pogody

Pobił koleżankę. Teraz posiedzi…

27 lutego 2016 17:54

Nowotarscy policjanci zatrzymali 25 latka mieszkańca Bańskiej Niżnej, który pobił swoją koleżankę aby uzyskać dostęp do jej telefonu komórkowego. Teraz może trafić do więzienia na 3 lata.

Pobił koleżankę. Teraz posiedzi...

Do zdarzenia doszło w dniu 19 lutego 2016 roku w Szaflarach po godzinie 16:00. Zatrzymany przyszedł w odwiedziny do swojej znajomej 30 letniej mieszkanki Zaskala i chciał uzyskać dostęp do jej telefonu komórkowego aby wykasować stare sms-y. Gdy ta odmówiła zaczął ją uderzać, kopać, dusić jak również przy pomocy niebezpiecznego narzędzia doprowadził ją do stanu bezbronności i dokonał  kradzieży telefonu marki LG o wartości 300 złotych. Zaraz po zgłoszeniu policjanci udali się w wyznaczony rejon i po krótkiej penetracji terenu napotkali mężczyznę odpowiadającemu rysopisowi. W trakcie przeszukania policjanci odnaleźli telefon komórkowy, a pokrzywdzona rozpoznała zarówno sprawcę jak i telefon.

W związku z powyższym 25 latka osadzono w policyjnym areszcie do dyspozycji prokuratury.

Za popełnione przestępstwo zatrzymanemu grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Nowy Targ

 

NT24TV 27.02.2016
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również