PILNE
Kamery live
prognoza pogody

Otwarto nową stację paliw w Nowym Targu

Od godziny 15:00 kierowcy mogą tankować swoje pojazdy na nowej stacji paliw. Ulokowana między Nowym Targiem a Gronkowem posiada wszystkie najbardziej aktualne udogodnienia dla klientów. Z nowej stacji mogą korzystać m.in. kierowcy samochodów elektrycznych, ponadto znalazło się również pomieszczenie dla matek z dziećmi.

Otwarto nową stację paliw w Nowym Targu

Łącznie dziesięć stanowisk do tankowania pojazdów, w tym dwa do samochodów elektrycznych, nowoczesne toalety m.in. dla osób niepełnosprawnych, pomieszczenie dla matek z dziećmi, a także stanowisko z ekspresem do kawy. Nowa stacja paliw należąca do sieci Circle K od dziś przyjmuje gości przy drodze krajowej nr 49 – między Nowym Targiem a Gronkowem. Głównym inwestorem okazuje się nowotarżanin, Władysław Halczak.

 – Miejsce ulokowania tej stacji jest dobre, jest ona położona w kierunku Białki Tatrzańskiej, Jurgowa, Bukowiny Tatrzańskiej. To trasa bardzo często uczęszczana, dużo samochodów przez nią przebiega. Mamy nadzieję że będzie dobrze – tłumaczy nam Władysław Halczak.

Zadbano również o udogodnienia dla turystów, w tym także dla wycieczek szkolnych. W obrębie obiektu znaleźć można stację dla autokarów i kamperów na spust fekaliów z tychże pojazdów.

Więcej na ten temat powiemy w nadchodzącym Przeglądzie Tygodniowym.

Piotr Starmach 28.01.2021
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

5 komentarzy
Ada 19:25 21.02.2021

Najładniejsza stacja poprostu super właściciele wspaniali ludzie

Anna 20:49 30.01.2021

Drogo

Kierowca,od dziś klient circle k 15:48 29.01.2021

Wreszcie stacja we wschodniej części NT, pracuję w Białce i żeby dojechać do pracy muszę robić dodatkowe kilometry do stacji paliw. Całe wakacje czekałem na otwarcie, myślałem że uda się przed świętami, duży poślizg ale się doczekałem! Super 👍

Marcin 15:20 29.01.2021

Niestety nie posiada wszystkich udogodnień, a nawet podstawowych produktów - PB98. Nie każdy ma coś z silnikiem od kosiarki 1.0 by tankować 95. W wielu samochodach wymagane jest 98..

Kasia 19:28 28.01.2021

No nareszcie ktoś wpadł na dobry pomysł gratuluję 😄

Zobacz również