Kamery live
prognoza pogody

Nowy Targ i Rabka w nowej piosence InoRos (teledysk)

30 czerwca 2020 10:24
Wyciszenie Włącz dźwięk

“Chodź na spacer po Krakowie, spotkasz go za dnia. Lubi miasto, czasem Rabkę , czasem Nowy Targ” – śpiewa góralska formacja InoRos w swojej najnowszej piosence “Miasto Smoka”. “Piosenka o krakowskim smoku i smogu miała pierwotnie wydźwięk ekologiczny – jednak w ostatnich tygodniach idealnie oddaje wizję turystyki lokalnej – czyli jedynej, na jaką możemy liczyć w najbliższym sezonie wakacyjnym” – mówi Kamil Kowalcze, założyciel oraz wokalista zespołu InoRos. Posłuchajcie jej u nas!

InoRos powraca z Liberem w nowym przeboju Miasto Smoka”. Kiedy jedyne wakacje, jakich w tym roku możemy być pewni, odbędą się poza miastem, zawołanie „Zabiorę Cię z tego miasta…” ma szanse nie tylko podbić serca, ale i fale radiowe w tym sezonie.

Stoi za nim nowa piosenka „Miasto smoka” Libera i góralskiej formacji InoRos. Libera nikomu przedstawiać nie trzeba – raper znany kiedyś z grupy Ascetoholix, od lat skierował swoją twórczość w stronę muzyki pop, współpracując m.in. z Sylwią Grzeszczak i Natalią Szroeder. Wraz z półfinalistami programu Must Be The Music InoRos nagrał hit na Euro 2012 „Czyste szaleństwo” a później także kolejne single – „Piękne życie” i „Piątunio”. „Miasto smoka” to numer nagrany pod producencką opieką Tabba – producenta hitów Sound’n’Grace i Grzegorza Hyżego.

-Co ciekawe, piosenka o krakowskim smoku i smogu miała pierwotnie wydźwięk ekologiczny – jednak w ostatnich tygodniach idealnie oddaje wizję turystyki lokalnej – czyli jedynej, na jaką możemy liczyć w najbliższym sezonie wakacyjnym –mówi Kamil Kowalcze, założyciel oraz wokalista zespołu InoRos.

mat. nadesłane

os 30.06.2020
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również