Kamery live
prognoza pogody

Krok od śmierci

3 marca 2016 16:30

Cztery osoby zosatały poszkodowane w tym dwójka dzieci w poważnym wypadku o jakiego doszło tuż pod szpitalem. Cudem nikt nie zginął.

Krok od śmierci

Do zdarzenia doszło w poniedziałek 29 lutego o 15:45 na skrzyżowaniu dróg prowadzącej na Kowaniec i do szpitala. Kierująca samochodem marki VW Passat 34 letnia mieszkanka Wróblówki jadąc ze szpitala na skrzyżowaniu nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującemu samochodem marki Mercedes 39 letniemu mieszkańcowi Łopusznej.

– W wyniku zdarzenia samochód Mercedes wywrócił się, natomiast VW Passat przemieścił się i uderzył w zaparkowany samochód Fiat Fiorino. W chwili zdarzenia w VW znajdowało się dwoje dzieci kierującej, w wieku 12 i 9 lat – informuje Roman Wolski, rzecznik nowotarskiej Policji.

Po przeprowadzeniu szczegółowych badań w szpitalu okazało się, że poważniejszych, bo wymagających dłuższej hospitalizacji, doznała córka mieszkanki Wróblówki. Dziewczynka ma złamaną prawą kość ramieniową oraz stłuczenia głowy. Pozostałe osoby przewiezione do szpitala odniosły lekkie obrażenia ciała.

opr.: .PeTe

NT24TV 03.03.2016
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również