Kamery live
prognoza pogody

Koncert poezji “Wędrówka Dusz” w wykonaniu Sylwii Lehner (wideo)

23 maja 2020 13:30
Trwa dyskusja
Wyciszenie Włącz dźwięk

“Diagnoza”, “Wędrówka”, “Nadzieja” czy całkowita nowość w wykonaniu nowotarżanki “Lawina” – m.in. tych utworów można było posłuchać w piątkowy wieczór w atelier Folk Design Anety Larysy Knap. Koncert poezji śpiewanej Sylwii Lehner – z powodu obecnych ograniczeń związanych z pandemią – odbył się online. Kto nie miał okazji usłyszeć wokalnych i muzycznych zdolności artystki z Stolicy Podhala może nadrobić zaległości w  

“Poezja już zawsze była częścią mojej duszy. To właśnie ona towarzyszy mi wtedy kiedy jest potrzebna. Kiedy nadchodzi – tworzę  słowa, a słowa te stają się ciałem. Ciałem, którego Wy możecie dotknąć” – pisze artystka na własnej stronie internetowej sylwialehner.art. Mieszkająca w Nowym Targu Sylwia Lehner już od kilku lat rozwija swoją muzyczną karierę. Dała się poznać publiczności jako wokalistka o silnym głosie oraz autorka trzech tomików poezji, w których filozofia codzienności miesza się z wartościami takimi jak miłość, wiara w Boga czy dobroć. W piątkowym koncercie u boku Lehner gościnnie wystąpili także Oskar Rapacki, Wiesław Bieniasz i Marcin Stawicki. Zaprezentowane zostały nagrania z płyty “Poez… Ja”, a także niepublikowane wcześniej utwory. “7 skrajnie różnych utworów, jeden po drugim. Znajdziecie na niej balladę, rocka, swinga, bluesa, typową poezję śpiewaną i recytowany przeze mnie, mocny w przekazie wiersz 18+” – przekonuje artystka.

Zapis wideo z koncertu poezji “Wędrówka Dusz” w wykonaniu Sylwii Lehner, który odbył się w atelier Folk Design Anety Larysy Knap, znajduje się poniżej. Zapraszamy do oglądania!

/ps/ 

Piotr Starmach 23.05.2020
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

5 komentarzy
*ANONIM* 17:40 24.05.2020

Piękno, dusza, prawda, świadomość te wszystkie przymioty są elementami dobrej poezji. Są także elementami twórczości Sylwi. Wszystko się więc zgadza. Jorgos Skolias

Sylwia Lehner 14:43 27.05.2020

dziękuję :)

Mihu 13:06 24.05.2020

Kochana córeczka! Pięknie wszystko z Serca płynie!

Sylwia Lehner 14:44 27.05.2020

dziękuję :)

Sylwia Lehner 12:25 24.05.2020

Dziękuję Wam Przyjaciele, że jesteście, byliście i będziecie ze mną :)

Zobacz również