Kamery live
prognoza pogody

Finalistka konkursu Miss Podhala Nastolatek robi karierę (galeria)

22 stycznia 2017 20:24

Udział w konkursie Miss Podhala Nastolatek stał się 17-letniej Weroniki Solawy z Zubrzycy Górnej początkiem wielkiej przygody ze światem konkursów piękności i modelingu i...kto wie, być może wielkiej kariery? Orawianka właśnie bierze udział w serii castingów i zdjęć próbnych w stolicy mody - Mediolanie.

Finalistka konkursu Miss Podhala Nastolatek robi karierę (galeria)

Nasza podhalańska Miss trafiła do Mediolanu na specjalne zaproszenie. Z relacji wiemy już, że otrzymała pierwsze propozycje pracy dla włoskich marek takich jak: Etro i POLLINI- AEFFE. Wzięła udział także na castingach dla: Prady , SERGIO ROSSI, CORANI & PARTNERS.

Przygodę ze światem mody Weronika zaczęła niedawno, od castingu w biurze Folk Design Anety Larysy Knap na ul. Kościelnej 7. Dzięki niemu została zakwalifikowana do konkursu Miss Podhala i Miss Podhala Nastolatek.

20 Maja 2016 w Nowym Targu w restauracji Czarna Owca na Nowej Targowicy Weronika Solawa otrzymała tytuł I wicemiss Nastolatek, co dało jej dalszą możliwość wystartowania w castingu do Finału Miss Polski Nastolatek 2016 w Warszawie i tu także Weronika miała szczęście, weszła do konkursu, który odbywał się w Kozienicach gdzie spędziła czas na zgrupowaniu, szkoląc się i ucząc podstaw modelingu pod okiem fachowców.

W trakcie konkursu, który był emitowany na żywo w telewizji TV4 a prowadzącą była Paulina Sykut-Jeżyna – dziennikarka i prezenterka związana z telewizją Polsat oraz Kamil Baleja – prezenter radia RMF FM – Weronika otrzymała awans do ścisłej finałowej dziesiątki co już było nie lada osiągnięciem – rywalkami były bowiem kandydatki z całej Polski.

13 sierpnia 2016 roku Weronika debiutowała także w roli modelki podczas 6. edycji Polki Folki – największego pokazu mody folk w kraju.

Styczniowy wyjazd do Mediolanu jest kontynuacją wszystkich wcześniejszych działań i sporą szansą dla pięknej orawianki. 

zdj. arch. Miss Polski Podhala , Miss Polski Nastolatek

/os

NT24TV 22.01.2017
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również