Kamery live
prognoza pogody

“Dziękuje, Polsko (Дякую, Польща)” – najnowszy muzyczny projekt Karyny & Kuby

Wyciszenie Włącz dźwięk

Pochodzi z Ługańska, przez kilka lat – od czasu, kiedy Rosja po raz pierwszy wkroczyła do jej rodzinnego miasta – mieszkała w Charkowie, a teraz od blisko roku jest mieszkanką Rabki-Zdroju. Karyna Antonenko, jako absolwentka szkoły artystycznej, ma na swoim koncie kilka lat pracy w teatrze, spore doświadczenie w roli animatorki dla dzieci, ale jej największą miłością jest muzyka. Jednym z instrumentów, na których potrafi grać jest saksofon. Ostatnio znana jest z wspólnych występów z Kubą “Bobassem” Wilkiem, a ich najświeższy projekt to muzyczne podziękowanie…Polsce, która dla Karyny okazała się schronieniem i drugim domem. Zachęcamy do obejrzenia teledysku i posłuchania utworu. 

-Napisałam taką piosenkę żeby podziękować Polsce za wszystko. Polska okazała się moim drugim domem. W podziękowaniu dla wszystkich Polaków, skomponowaliśmy z moim kolegą Kubą Wilkiem ten utwór. Kuba jest multiinstrumentalistą, ma swoje studio nagrań Chabakoovka. Poznaliśmy w kwietniu 2022 i od tego czasu robimy różne hity. Ten utwór dla nas jest osobliwy, słowa i melodię napisaliśmy z głębi serca – wyjaśnia Karyna Antonenko.

os 22.02.2023
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

1 komentarz
Karinka 02:25 24.02.2023

Dziękuje bardzo! ❤️

Zobacz również