Kamery live
prognoza pogody

“Bajkowy pochód” ulicami miasta – już po raz czternasty (duża galeria)

1 czerwca 2017 12:22

Jak co roku, podsumowanie czytelniczej akcji Szkoły Podstawowej nr 5 "Znani i nieznani czytają dzieciom bajki", rozpoczęło się od kolorowego, bajkowego korowodu ulicami miasta, spod budynku "piątki" do Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Targu. 

W Miejskim Ośrodku Kultury czekała na dzieci moc bajkowych atrakcji. Wręczano nagrody za najpiękniejszą, własnoręcznie napisaną i zilustrowaną bajkę, każda z klas otrzymała symboliczne prezenty z okazji dzisiejszego Święta, a całość wydarzenia uświetniały występy wychowanków “piątki” – saksofonisty Antka, gitarzysty Bartka i tancerzy ze szkoły tańca “Cubana”. Rolę konferansjerki z powodzeniem przejęła pani Dorota Fryźlewicz, a cały, dwugodzinny program obfitował w nawiązania do książek, czytelnictwa, bajkowych postaci. 

Zanim z głośników zabrzmiało słynne “Będzie zabawa” wieńczące całość spotkania, z wyjątkowym przedstawieniem – niespodzianką wystąpili dla dzieci…rodzice ze specjalnym udziałem dyrektora szkoły Krzysztofa Kurandy. W kolorowych, bajkowych przebraniach sprawili swoim pociechom ogromną radość, a możliwość wspólnego ukłonu na scenie – każdego z rodziców – aktorów ze swoim dzieckiem z osobna, dla każdego była dużym, wzruszającym przeżyciem. I chyba najlepszym prezentem na Dzień Dziecka, jaki można sobie było wymarzyć.

/os

NT24TV 01.06.2017
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również