Kamery live
prognoza pogody

Tak wygląda wnętrze Miejskiego Centrum Kultury [ZDJĘCIA]

Dziś wielki dzień w historii Nowego Targu – po trwającej dwa lata przebudowie i modernizacji nastąpi oficjalne otwarcie obiektu Miejskiego Centrum Kultury. Tuż przed uroczystą galą i wyjątkowym koncertem pokazujemy wam, jak zmieniło się wnętrze tego 45-letniego budynku. 

Tak wygląda wnętrze Miejskiego Centrum Kultury [ZDJĘCIA]

Metamorfoza, jaką przeszedł obiekt MCK jest spektakularna. Sala widowiskowa została podniesiona, wyposażona w balkon i powiększona w sumie do blisko 500 miejsc siedzących. Zmianie uległa jej kolorystyka i wyposażenie. Budynek zyskał windę, kawiarnię w patio, a także klimatyczną, obszerną przestrzeń na dachu z widokiem na Gorce – idealną do organizacji sezonowych, kulturalnych wydarzeń w plenerze, takich jak kino pod chmurką, czy letnie koncerty. 

Gruntownej rewitalizacji poddano nie tylko wnętrze obiektu, ale i jego otoczenie. Kanciasta, nowoczesna bryła budynku MCK dobrze wpisuje się w układ urbanistyczny Alei Tysiąclecia i świetnie koresponduje z sąsiednimi budynkami. 

Burmistrz o otwarciu MCK: “Liczymy, że będzie to wydarzenie, które zapisze się w pamięci”

os 19.11.2021
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

1 komentarz
Magnolia 17:52 19.11.2021

Chyba nie przewidziano miejsca na bibliotekę dla dorosłych?

Zobacz również