Kamery live
prognoza pogody

Zgon dwóch braci w Szaflarach – policja podaje szczegóły

8 kwietnia 2021 21:12

Policja przesłała komunikat z pierwszych ustaleń w sprawie zgonu dwóch braci, których ciała znaleziono w ich własnych  domach, w miejscowości Szaflary. Dokładne okoliczności śmierci obu mężczyzn w wieku 41 i 45 lat wyjaśnią prowadzone w tych sprawach śledztwa.

Zgon dwóch braci w Szaflarach - policja podaje szczegóły

Wczoraj, po godzinie 15, dyżurny nowotarskiej komendy otrzymał informację o znalezieniu ciała mężczyzny w jednym z domów w Szaflarach.  45-letni właściciel domu  został znaleziony martwy przez mieszkańców miejscowości, którzy na prośbę jego rodziny mieli sprawdzić czy wszystko u niego w porządku, gdyż od pewnego czasu nie było z nim kontaktu.  Policjanci chcąc powiadomić rodzinę ustalili, że w niedalekim sąsiedztwie mieszka brat zmarłego. Drzwi od budynku były jednak zamknięte. Z uwagi na to, że od kilku dni z bratem 45-latka również nie było kontaktu, wyważono drzwi. Po wejściu do środka,  w jednym z pomieszczeń na piętrze domu policjanci znaleźli  ciało 41-letniego mężczyzny, jak się później okazało brata nieżyjącego 45-latka. Na miejscu przez kilka kolejnych godzin trwały czynności procesowe z udziałem i pod nadzorem prokuratora z Prokuratury Rejonowej w Nowym Targu.

Na chwilę obecną nie ma przesłanek, aby do śmierci mężczyzn przyczyniły się osoby trzecie. Na polecenie prokuratora ciała obu mężczyzn zostały zabezpieczone do sekcji, która da odpowiedź na pytanie  o przyczyny i mechanizm zgonu. Dokładne okoliczności śmierci obu mężczyzn wyjaśnią prowadzone w tych sprawach śledztwa.

źródło: KPP Nowy Targ

Podwójna tragedia w Szaflarach

os 08.04.2021
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również