Kamery live
prognoza pogody

Zawody rowerowe dla dzieci – Nowy Targ Road Challenge

9 czerwca 2019 01:22
Wyciszenie Włącz dźwięk

Po raz kolejny imprezą towarzyszącą wyścigowi Nowy Targ Road Challenge były rozgrywane na miejskim “kole” zawody rowerowe dla dzieci. Upał nie zraził uczestników – już kilkanaście minut po honorowym starcie II etapu wyścigu, dokładnie w tym samym miejscu ścigali się najmłodsi zawodnicy na rowerkach biegowych. Wyścigi rozegrano z podziałem na siedem kategorii wiekowych. Przez cały dzień w wyścigowym miasteczku trwały też animacje, zabawy, atrakcje. Nagrody dla najlepszych wręczała pani wiceburmistrz Joanna Iskrzyńska-Steg.

Zawody rozegrano na różnych dystansach, w zależności od wieku uczestników. Najmłodsi mieli do przejechania pół kółka (ok. 200 m), najstarsi – cztery okrążenia (ok. 1600 m). 

Zwycięzcom wręczano puchary i nagrody rzeczowe, każdy uczestnik miał zapewniony dyplom i udział w losowaniu nagród i voucherów od sponsorów. Miłą tradycją zawodów odbywających się w ramach Nowy Targ Road Challenge jest wywoływanie do dekoracji również zdobywców 4. miejsca. 

W trakcie zawodów wszyscy uczestnicy mieli możliwość bezpłatnego sprawdzenia stanu technicznego rowerów i ewentualnego wyregulowania na stanowisku serwisowym. Były też animacje, konkursy, pokaz dużych baniek mydlanych i malowanie buzi. 

/os

Nowy Targ Road Challenge – drugi etap

os 09.06.2019
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również