Kamery live
prognoza pogody

Zagrali charytatywnie dla Maksia

7 grudnia 2021 06:41
Wyciszenie Włącz dźwięk

Wczoraj wieczorem w Miejskiej Hali Lodowej w Nowym Targu odbył się charytatywny mecz hokejowy, podczas którego zbierano datki na rzecz sześcioletniego Maksia Łajki, chorującego na dystrofię mięśniową. Towarzyski mecz zagrała drużyna zarządu i sponsorów KH TAURON Podhale oraz MMKS Podhale Hokej Kobiet. 

Wydarzenie poprowadził Bolesław Bara, a w przerwach meczu swoje umiejętności na tafli prezentowały młode łyżwiarki figurowe. Sportowy, mikołajkowy event udało się zorganizować dzięki wspólnemu zaangażowaniu Winter Classic i klubów hokejowych Tauron Podhale oraz MMKS Podhale. 

W męskiej drużynie znaleźli się m.in. trener pierwszej drużyny Adrei Gusov, członkowie zarządu Paweł Bargieł, Tomasz Dziurdzik, Krzysztof Koza czy wielu innych na co dzień wspierających “Szarotki”. Drużynę poprowadził  Jarosław Różański.

Dzięki zawodnikom oraz kibicom obecnym na meczu udało się zebrać kwotę 11 tysięcy złotych, która zostanie przekazana w całości na leczenie Maksymiliana. Kontynuacja zbiórki na rzecz Maksia – podczas noworocznego meczu Winter Classic. 

Krótka relacja filmowa – w “Przeglądzie Tygodniowym”.

fot. rm

6-latek z Nowego Targu potrzebuje naszej pomocy!

os 07.12.2021
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również